Sprawdź naszą ofertę Dlaczego wybrać PLP? Regulamin rozgrywek

Puchar PLP – Przygotuj się na prawdziwe emocje!
08-08-2013

CZAS

1 września 2013, 9:00 – 17:30
 
MIEJSCE
Boisko „Orlik” w Baranowie, przy ul. Wypoczynkowej 93a
 
Kompleks sportowy w Baranowie jest specjalnie przystosowany do rozgrywania zawodów sportowych. Specjalna trawa III generacji, posiadająca certyfikat UEFA, gwarantuje wysoką jakość rozgrywek. Warto nadmienić, że na obiekcie trenowali już piłkarze Ekstraklasy, w tym zawodnicy Lecha Poznań.


Pokaż Wskazówki dojazdu samochodem do Baranowo, Wypoczynkowa 93 na większej mapie

 
 
 
DRUŻYNY
W turnieju weźmie udział 16 drużyn, w tym:
 
  • Zespoły zgłoszone do Ligi PLP  
Zmagania graczy będą stanowiły podstawę do określenia poziomu ich umiejętności. Dzięki temu podczas rozgrywek w rundzie jesiennej Poznańskich Lig Piłkarskich zespoły znajdą się w odpowiedniej dla siebie lidze: Mistrzów, skierowanej do drużyn z doświadczeniem we wspólnym graniu lub Europejskiej, przeznaczonej dla graczy, którzy preferują grę dla przyjemności i nie są świetnie zgrani.
 
  • Zespoły, które nie są związane z Ligą PLP
Będzie to niepowtarzalna okazja do sprawdzenia jakości ligi, a także dobrej zabawy przy prawdziwych piłkarskich emocjach.
 
REGULAMIN

Dostępny jest TUTAJ.

 

PRZEBIEG TURNIEJU
Mecze będą rozgrywane równocześnie na dwóch boiskach. Drużyny zostaną podzielone na cztery grupy. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy rywalizować będą w systemie pucharowym o najwyższe pozycje i zdobycie Pucharu PLP.
 
O prawidłowy przebieg i grę opartą na zasadach fair play zadba doświadczona obsługa organizacyjna oraz sędziowska. Uczestnicy mogą liczyć także na zabezpieczenie medyczne, profesjonalny sprzęt piłkarski oraz odpowiednie zaplecze sanitarne.
 
Organizatorzy przewidzieli także grilla i poczęstunek podczas trwania turnieju. Nie zabraknie również atrakcji dla widzów.
 
NAGRODY

Zwycięskie drużyny otrzymają puchary, medale oraz ciekawe nagrody rzeczowe. Dodatkowo najlepszy bramkarz oraz strzelec otrzyma pamiątkową statuetkę.

 
ZGŁOSZENIA
Rejestracja drużynowa do Pucharu PLP została zamknięta. 
 
KOSZT UCZESTNICTWA
Zespoły zgłoszone do Ligi PLP - udział bezpłatny
Zespoły nie zgłoszone do Ligi PLP - koszt 100zł netto*
 
*Wpłatę należy dokonać do dnia 28 sierpnia na konto:
Credit Agricole Bank Polska
Numer konta: 31 1940 1076 3002 0474 0000 0000
Tytuł: „Wpłata Puchar PLP – Nazwa drużyny”.
 
PATRONAT I PARTNERZY
Pucharowi PLP patronuje Akademia Reissa.
Partnerami są RehasportEmpik School, BilCup oraz Klub Cooliozum.
 
ORGANIZATOR

Sportwin Sp. z o. o przy ul. Źródlanej 19/1a w Poznaniu

 
WIĘCEJ INFORMACJI
  • e-mail: puchar@ligaplp.pl 
  • infolinia: 519 400 072

 

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".