Sprawdź naszą ofertę Dlaczego wybrać PLP? Regulamin rozgrywek

O lidze

 
Poznańskie Ligi Piłkarskie - PLP to rozgrywki piłkarskie skierowane do wszystkich, którzy cenią sobie ducha sportowej rywalizacji i chcą przy tym dbać o zdrowy tryb życia. Składają się na niego 4 główne projekty – PLP Liga Open, PLP Liga 35+PLP Liga Siatkonogi oraz PLP Liga Rodziców Akademii. Rozgrywki rozpoczną się we wrześniu tego roku i będą prowadzone na boiskach typu Orlik na terenie Poznania.
 
 
Wartości, które przyświecały nam przy tworzeniu PLP, to przede wszystkim zintegrowanie drużyn, wzbudzenie piłkarskich emocji i zachęcenie mężczyzn w każdym wieku do aktywności fizycznej. Ze względu na regionalny charakter inicjatywy pośrednim celem jest również promocja lokalnych przedsiębiorstw i kreowanie ich pozytywnego wizerunku. 
 
 
PLP Liga Rodziców Akademii skierowana jest do szerokiej społeczności skupionej wokół szkółki piłkarskiej, Akademii Reissa. Jednym z podstawowych zadań Poznańskich Lig Piłkarskich jest rozbudzenie sportowego ducha rywalizacji wśród osób, które otaczają podopiecznych Akademii, tworzących przyszłość polskiego futbolu. Pragniemy by wzajemna motywacja przyniosła korzyści zarówno najmłodszym, jak i starszemu pokoleniu. Zaproszeni do ligi są zatem nie tylko rodzice, ale także rodzeństwo, znajomi, przyjaciele i partnerzy. To świetna okazja na integrację, ale także możliwość wspólnego dzielenia pasji, emocji i przeżyć.
 

 

Rozgrywki w ramach rundy jesiennej odbywają się na boiskach ze sztuczną nawierzchnią typu Orlik na terenie Poznania:
Orlik na Ogrodzie Jordanowskim nr 2 - mapa obiektu
Orlik na Os. Lecha - mapa obiektu
 
 
Rozgrywki w ramach rundy zimowe będą odbywać się na Hali Widowiskowo-Sportowej Arena
 

 


Dowiedz się, dlaczgo warto wybrać nasze ligi!

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".