Sprawdź naszą ofertę Dlaczego wybrać PLP? Regulamin rozgrywek

Halowy Turniej Rodziców Akademii Piłkarskiej Reissa!
03-02-2014

 Mróz i śnieg za oknem, a Ty stęskniłeś się za piłkarską rywalizacją?

Mamy coś dla Ciebie!

 

W celu jeszcze większej integracji społeczności naszych Akademii, w niedzielę 23 lutego na Strzeszynie rozegrany zostanie

Halowy Turniej Rodziców Akademii Piłkarskiej Reissa i Akademii Piłkarskiej Falubaz!

Serdecznie zapraszamy rodziny oraz przyjaciół dwóch zaprzyjaźnionych Akademii do udziału w turnieju. Mile widziani są wszyscy, którzy chcą poczuć prawdziwy smak piłkarskiej rywalizacji. Nie ważne czy Twoje dziecko trenuje w Poznaniu, Dopiewie, Zbąszyniu czy Zielonej Górze. Udział wziąć mogą drużyny ze wszystkich lokalizacji. Twoje dziecko strzela bramki dla Akademii? Pozwól by Twój syn mógł się poczuć równie dumny ze swojego ojca wygrywającego mecze! 

Zbierz rodziców lub przyjaciół z lokalizacji i rywalizuj z innymi pod nazwą Twojej miejscowości. Jeśli nie ma wystarczająco chętnych, zapisz się indywidualnie, a my dobierzemy Ci zespół z innymi członkami Akademii, bo przecież Akademia to jedna wielka rodzina!

Turniej zostanie rozegrany na jednej z nowocześniejszych hal sportwoych w Poznaniu, w SP nr 1 przy ulicy Hezjoda. Roczęcie turnieju planowane jest na godz. 10.00.

Zachęcamy do zgłoszeń indywidualnych oraz drużynowych.

Ile ta przyjemność będzie Cię kosztować?

249zł za drużynę lub 39zł za zgłoszenie indywidualne.

Kto może zagrać?

Rodzice, rodzeństwo, a także przyjaciele rodzin zawodników naszych Akademii.

Jak i do kiedy można się zgłosić?

Informacji udzielamy telefonicznie i mailowo, natomiast zgłaszać się można do 19 lutego za pomocą maila: info@ligaplp.pl 

 

Więcej informacji pod numerem telefonu - 519 400 072 oraz mailowo – info@ligaplp.pl

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".