Sprawdź naszą ofertę Dlaczego wybrać PLP? Regulamin rozgrywek

Sponsorzy

 

Sponsorzy:

Sponsor Techniczny - R-Gol.com

Kochamy i rozumiemy piłkę. To nasza pasja tak samo jak Twoja. I właśnie dlatego od roku 2000, kiedy powstała nasza firma stale się rozwijamy. Bo rozumiemy naszych klientów.

R-GOL jest nie tylko dystrybutorem markowej odzieży i sprzętu sportowego, zwłaszcza piłkarskiego, ale również – a może przede wszystkim – producentem odzieży sportowej RG. Zarówno piłkarze-amatorzy, jak i profesjonaliści mogą się u nas ubrać od stóp do głów, a ciekawe rzeczy dla siebie znajdą w naszej ofercie również kibice.

Najróżniejsze piłkarskie buty albo meczowe i treningowe stroje. A może bramkarskie rękawice lub piłki? Czym jesteś zainteresowany? W sklepie internetowym R-GOL, do którego trafiłeś lub w jednym z naszych piłkarskich centrów w Gdańsku, Olsztynie lub Ostródzie na pewno znajdziesz to, czego szukasz. A jeśli jeszcze nie do końca wiesz, co byłoby idealne dla Ciebie, fachowo Ci doradzimy. Chcemy, by każdy mógł poczuć się jak gwiazda.

Od lat zresztą udowadniamy, że nie chodzi nam tylko i wyłącznie o biznes. Zawsze chętnie angażowaliśmy się w przeróżne projekty, wspierając dzieci, młodzież i trenerów. Będziemy to robić nadal, bo chcemy pomagać.

 

Partnerzy:

Partner - Klub Cooliozum
 
Partner - BilCup
 
Partner - Rehasport
 
Partner - Empik School
 
Partner - Akademia Reissa
 
 

Patroni medialni:

 

Magazyn FourFourTwo

 

 

 

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".