Sprawdź naszą ofertę Dlaczego wybrać PLP? Regulamin rozgrywek

O lidze

 
Poznańskie Ligi Piłkarskie - PLP to rozgrywki piłkarskie skierowane do wszystkich, którzy cenią sobie ducha sportowej rywalizacji i chcą przy tym dbać o zdrowy tryb życia. Składają się na niego 4 główne projekty – PLP Liga Open, PLP Liga 35+PLP Liga Siatkonogi oraz PLP Liga Rodziców Akademii.

 

Wartości, które przyświecały nam przy tworzeniu PLP, to przede wszystkim zintegrowanie drużyn, wzbudzenie piłkarskich emocji i zachęcenie mężczyzn w każdym wieku do aktywności fizycznej. Ze względu na regionalny charakter inicjatywy pośrednim celem jest również promocja lokalnych przedsiębiorstw i kreowanie ich pozytywnego wizerunku. 
 
 
PLP Liga Open skierowana jest do mieszkańców Poznania i okolic, grup przyjaciół oraz pracowników firm z Wielkopolski, którzy gotowi są na sportową aktywność, niezapomniane emocje i walkę o najwyższe lokaty w formule otwartej. 
 
Rozgrywki w ramach rundy wiosennej odbywać się będą na boiskach ze sztuczną nawierzchnią typu Orlik na terenie Poznania:
Orlik na Ogrodzie Jordanowskim nr 2 - mapa obiektu
Orlik na Os. Lecha - mapa obiektu
 
 
Rozgrywki w ramach rundy zimowe będą odbywają się na Hali Widowiskowo-Sportowej Arena
 

 


Dowiedz się, dlaczgo warto wybrać nasze ligi!

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".