Sprawdź naszą ofertę Dlaczego wybrać PLP? Regulamin rozgrywek

Decydujące starcia już za chwilę!
14-11-2014

 W 1. Lidze Open pewny udziału w półfinale jest na pewno Rebis. Broniąca tytułu mistrza drużyna Remika Lewandowskiego straciła do tej pory tylko dwa punkty z Lechem 81 i już przygotowuje formę na półfinał i przy dobrej grze pewnie równiez na finał.

W walkę o kolejne trzy miejsca w półfinałach wmieszane są cztery drużyny prezentujące bardzo wyrównany poziom. Lech 81, Imperial Tobacco, Akademia Reissa czy OSiR Przeźmierowo grają między sobą często tracąc punkty w bezpośrednich pojedynkach, dlatego trudno określić która z tych drużyn nie załapie się do finałowej czwórki. Po za grą wydaje się być już FC Grunwald, przynajmniej matematycznie tak to wygląda.

 

W 2. Lidze Open rywalizacja o pierwsze miejsce jest bardziej zacięta, ponieważ do liderującego Spec Kable niedużą stratę ma Florian. Warto podkreślić, że Florianowi powinno zależeć na grze o pierwsze miejsce, ponieważ po wywalczeniu najlepszej lokaty trafią w półfinale na teoretycznie najsłabszy zespół czyli z czwartej pozycji. Piszemy teoretycznie, ponieważ w tej lidze również jest wyrównana walka o dwa miejsca między trzema zespołami. O półfinałach zapewne nie mogą marzyć już zawodnicy APR Juniors, którzy zdobyli tylko 3 punkty. W ich przypadku jednak priorytetem jest zdobywanie doświadczenia oraz zmierzenie sie z lepszymi zespołami niż gra o wynik.

Czekamy zatem z ciekawością na kolejne rezultaty i wyłonienie najlepszych czwórek dwóch lig.

W klasyfikacji strzelców na czoło wysunęło się dwóch liderów:

1. Liga Open - Wojciech Tabiszewski(Akademia Reissa)  - 14 

2. Liga Open - Piotr Sikora (Spec Kable)  - 24

 

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".