Sprawdź naszą ofertę Dlaczego wybrać PLP? Regulamin rozgrywek

Zaczynamy zapisy do jesiennej edycji PLP!
08-07-2014

 

Pomimo, że za oknem upalne lato my już pomyśleliśmy o tym co będzie się działo od września! Pragniemy przedstawić Wam najnowszą ofertę udziału w Poznańskich Lig Piłkarskich! Tradycyjnie skonstruowaliśmy naszą ofertę w ten sposób, że im szybciej zapiszesz się do naszych rozgrywek tym za bardziej atrakcyjną cenę zagrasz.

Zapisując się do ligi wystarczy, że do końca lipca lub sierpnia wpłacisz zaliczkę (200zł) a całą resztę uregulujesz dopiero przed startem rozgrywek!Nie zwlekaj, czekamy na Twoje zgłoszenie!

 

TERMIN

Drużyny Ligi PLP*

Pozostałe drużyny

Zawodnicy indywidulani

Do końca lipca

990zł

1090zł

109zł

 

Do końca sierpnia

 

 

1190 zł

 

 

1290 zł

 

109zł

 

Dodatkowo każdą z drużyn, która na czas wakacji nie chce rozstawać się z futbolem zapraszamy do udziału w Letniej Gran Prix PLP gdzie do wygrania po raz pierwszy będą niezwykle atrakcyjne nagrody pieniężne. Koszt udziału we wszystkich czterech zaplanowanych turniejach to 600zł. Zespołom, które poprzez Letnie Gran Prix chcą się przygotować do jesiennej edycji PLP proponujemy niezwykle atrakcyjny pakiet: Gran Prix + Liga Jesienna w niezwykle atrakcyjnej łącznej cenie 1490zł!

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".