Sprawdź naszą ofertę Dlaczego wybrać PLP? Regulamin rozgrywek

Wyniki z 3 kolejki spotkań
09-05-2014

 1. FC Kiekrz - Stoper  14:4

2. ZP Skała - Strzelby z Brixton  1:12

 

FC Kiekrz - Stoper

Drużyna FC Kiekrz nie pozostawia złudzeń kolejnym rywalom, którzy stają jej na drodze w Lidze 35+. Wydawać by się mogło, że w końcu musi nadejść gorszy dzień, w którym i zespół FC Kiekrz potknie się w spotkaniu ligowym jednak póki co ani przez moment kiekrzanie nie pokazują swoich słabości. Tym razem w głównej mierze dzięki duetowi Tomasz Siejak - Dariusz Czubiński zapisali kolejne trzy punkty, a liczba strzelonych goli z pewnością musi robić wrażenie na pozostałych rywalach.

 

ZP Skała - Strzelby z Brixton 

Ostre strzelanie urządzili sobie w meczu z ZP Skała zawodnicy Strzelb z Brixton. Przed meczem nic nie zapowiadało aż takiego pogromu drużyny Skały, przecież oba zespoły znajdowały się w środkowych rejonach tabeli i wszyscy spodziewali się dość wyrównanego pojedynku. Jednak Strzelby głównie w osobie Piotra Tarasa niebywale wystrzeliły i w bardzo efektowny sposób wywalczyły trzy punkty.

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".