Sprawdź naszą ofertę Dlaczego wybrać PLP? Regulamin rozgrywek

Podsumowanie ubiegłego tygodnia w Lidze 35+
16-04-2014

FC Kiekrz - Zubry Puszczykowo 16:3

 Do tego meczu przystępowały dwa zgoła odmienne zespoły. FC Kiekrz - najlepszy zespół rundy jesiennej i halowej edycji rozgrywek, oraz Żubry Puszczykowo czyli zespół zawsze walczący o najwyższe cele, ale nie zawsze mający wystarczająco dużo szczęścia... Żubry już przed meczem wiedziały jak ten mecz będzie przebiegał. Wynik 9-0 do przerwy dla Kiekrza mówi sam za siebie, ale Puszczykowo odgrażało się że jeszcze ostatniego słowa nie powiedziało i przeciwnik musi być ostrożny. Trzy bramki strzelone Kiekrzowi po przerwie jednak na wiele się nie zadało, bo będący w fenomenalnej dyspozycji Tomasz Siejak pokazał, ze nawet pod nieobecność gwiazdy ligi Dariusz Kaczmarka, FC Kiekrz jest równie mocny. Ostatecznie wynik 16-3 pokazuje przebieg meczu.

 

Stoper - Strzelby z Brixton 5:3

Stoper po kilku wzmocnieniach i roszadach w składzie godnie powrócił do Ligi 35+. Zdecydowana przewaga Stopera w pierwszej połowie, pozwoliła na spokojne prowadzenie do przerwy aż trzy do zera.
Po przerwie drużyna Strzelby rzuciła się do odrabiania strat. Udało się im doprowadzić do wyniku 4:3 i kiedy przeciwnik był już na wyciągnięcie ręki, w końcówce spotkania drużyna Stopera strzeliła jeszcze jednego gola. Strzelbom zdecydowanie na początku sezonu brakuje szczęścia. Po raz kolejny są blisko przeciwnika jednak brakuje przysłowiowej "kropki nad i".

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".